Skip to content →

Show Jana Krause: 6. 9. 2017

5.9.2017 proběhlo natáčení prvního dílu sezóny 2017/2018 zábavné talkshow – Show Jana Krause, kde jsem měl tu možnost se zúčastnit co by host, společně ještě s Markétou Konvičkovou (zpěvačka) a Markem Singerem (generální ředitel TV Prima).

A když už jsem u Marka, tak s tím se pojí jedna taková nepříjemná story – on tam vlastně vůbec neměl být 😀 Původním účinkujícím měl být řežisér a producent, pan Viktor Tauš, jenže ten údajně nestihl dojet na natáčení, takže se honem rychle hledal záskok. No a peška dostal zrovna pan Marek Singer.

Mnoho lidí se mne od doby vysílání této show ptá, jak jsem si to vlastně užil a jestli mne pan Kraus „nedrtil“. Nedrtil… Byl to příjemný pokec 😉 A co se týká užívání, tak kdysi dávno jsem dostal jednu velmi dobrou radu, které se snažím držet: „Ber to tak, že si jdeš s někým příjemně popovídat. Vše ostatní je v ten okamžik irelevantní. Na nic víc nemysli.

Jsem si vědom, že nepatřím mezi ultra–mega baviče sálu, ale uspavač hadů snad taky nejsem. Proto, pokud by měl někdo zájem, nebo to jen nestihl v televizi, video je dostupné na YouTube. Přeji příjemnou zábavu 🙂

Published in Média

Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *