Skip to content →

Microsoft: Cestování po pobočkách

Velkých plánů člověk nedocílí tím, že si bude číst motivační příručky a nebo mířit nízko, protože si netroufá výš. Pro to, abychom velkých cílů dosáhli a trvale je udržovali je potřeba daleko víc – práce, zápal pro věc, vytrvalost. Z tohoto důvodu jsem se po velmi dlouhé době opět začal intenzivně kamarádit se společností Microsoft, abychom vzájemně našli obchodní vztah win-win, který bude mít smysl pro obě dvě strany. Jak se tomu daří? Pokračujte dál…

Od podzimu roku 2017 vedu intenzivní dialog s mnoha velkými společnostmi, které působí na globálním trhu. Zmiňovat je ale všechny nebudu, neboť bych předcházel krokům, které teprve mají přijít. Co ale zmiňuji, a to zcela záměrně, je moje srdcovka – Microsoft.

Všichni co mne znáte, nebo se zajímáte o můj příběh tak víte, že tato společnost v mém životě hrála a hraje životní úlohu. Díky ní, mé drzosti a vytrvalosti jsem se z části – možná malé – dostal tam, kde nyní jsem.

Proto mne potěšilo, že je Microsoft otevřen pokračování jednání se mnou s cílem najít model, ve kterém si vzájemně budeme dopomáhat k cílům, které jsme si stanovili. A nejedná se o nevyrovnaný boj Davida a Goliáše… 🙂 I takový obr, jakým tato společnost je, potřebuje pomoci tam, kde za poslední léta nejvíce utrpěla – v propagaci a inovaci.

Od počátku tohoto roku jsem začal intenzivně cestovat po všech důležitých (čti: strategických) jejich pobočkách, abych při svém tažení na Západ měl za sebou dostatečné nadšení jednotlivých poboček, střelivo, ale hlavně – jednotlivých lidí. Protože každou společnost, ať velkou či malou, tvoří lidé. Je potřeba k nim najít tu správnou cestu, zohlednit kulturní rozdíly, ale to nejpodstatnější – business nelze dělat na dálku. Ten se dělá emocí. Na místě.

Proč to všechno dělám? Protože je to potřeba pro růst společnosti, hledat nové cesty ke spoluprácím; protože mne to baví; protože to není jen o Microsoftu, byť by to hezky znělo; protože samo nic není. Protože něco nového a velkého začíná 🙂

Published in Cestování

Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *